St. žáci A: FC Tempo - Sokol Řepy 12:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 04. 06. 2008

V předposledním kole a v posledním soutěžním zápase na domácím hřišti jsme nastoupili proti mužstvu Sokola Řepy. Byl to náš druhý pokus, protože v neděli bylo utkání po poločase za stavu 3:0 v náš prospěch ukončeno z důvodu krupobití a silné průtrže mračen.

V podzimním utkání, které se hrálo na soupeřově umělé trávě rozměrů na hranici regulérnosti a pro soutěž starších žáků absolutně nevyhovujících, kdy se jednalo o překopávanou z branky do branky, kterou měl soupeř dokonale nacvičenou, jsme brankou v poslední minutě zvítězili 7:6. Tehdy jsem po utkání řekl: jsem přesvědčen, že hrát na našem hřišti, bylo by to zcela jinak a na jaře to dokážeme. Tato má slova se naplnila doslova a do písmene.

Do utkání jsme vstoupili aktivně s chutí si zahrát a již bez povinnosti získat další body. Skore otevřel v 5.minutě Sehnoutka a o tři minuty později zvyšuje P.Hnat na 2:0. Soupeře stále tlačíme, ale bez většího důrazu při zakončení a přílišné snaze zakončit individuálně, což některé svazovalo. Ve 29. minutě zvyšuje opět Hnat na 3:0, a tak končí poločas jako v prvním nedohraném utkání. Slabá útěcha na naši herní převahu!

V šatně jsme si něco řekli a hned to bylo znát. Do druhého dějství vstupujeme s chutí si zahrát a když v rozmezí 40. až 47.minuty přidáváme další tři branky, tak soupeř zcela rezignuje a dokonce si dělá z utkání srandu. Zbytek zápasu se proměňuje v náš střelecký koncert a kluci deptají soupeře dalším přídělem branek. Kluky chválím, že i za vysokého vedení se snaží přidat další branky a opět hrát až do konce utkání. Děkuji za výpomoc žákům r.95, kteří nahradili některé mé borce toho času na škole v přírodě. Poslední soutěžní utkání v tomto složení sehrajeme v neděli ve Slivenci.

FC Tempo Praha - Sokol Řepy 12:0 (3:0)
Branky: 8., 29., 41., 47., 54. a 68. Hnat, 5. a 40. Sehnoutka, 65. a 67. Houška, 57. Lehký, 59. Stejskal.
Tempo: Yusyp - Petrák, Lehký, Lacina, Bláha, Stejskal, Čerkašin (50. Holko), Sehnoutka, Hájek, Hnat, Linhart (45. Houška).