St. žáci B: FC Tempo B - Sokol Kolovraty 0:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 04. 06. 2008

K dalšímu, již předposlednímu, mistráku jsme nastoupili za velmi horkého nedělního odpoledne proti Kolovratům. K zápasu mi chybělo mnoho hráčů, a tak byla sestava trochu poslepována. První poločas se nesl v duchu naší totální neschopnosti hrát vůbec nějaký fotbal, a tak soupeř snad z jediné střely na branku ve 32. minutě dal gól na 0:1.

V druhém poločase jsme soupeře totálně přitlačili na jeho půli, ale prostě ne a ne dát gól a postupem času to byla větší a věší křeč. Tento zápas jsme bohužel prohráli, nedovedu si vůbec vysvětlit proč se klukům tenhle zápas tak nepovedl.

FC Tempo Praha B - Sokol Kolovraty 0:1 (0:1)
Tempo: Čutka - Koláček, Somr, Herdegen, Maslovskyy - Dvořák, Rudolf, Matoušek, Šilhavý - Čemus, Machala (36. Kabele).