St. přípravka B: FC Tempo B - Sokol Kolovraty 1:1

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 09. 06. 2008

Poslední zápas sezony jsme odehráli v pátek 6. června doma proti celku Kolovrat. Po posledním debaklu v Kyjích jsme doufali, že tentokrát dopadneme lépe.

Bohužel se nám nepovedl hned úvod zápasu a ve 2. minutě jsme prohrávali nešikovným vlastním gólem. Kluci se snažili, ale málo stříleli, každý balon se snažili dovést až do branky a to se nám do konce první půlky nepovedlo. Ani Kolovraty sami nevstřelily branku, a tak první půlka skončila stavem 0:1.

Ve druhé půlce jsme byli aktivnější, předváděli fotbalovější akce, ale stále nám chybělo kýžené zakončení. To se dostavilo až ve 48. minutě z kopačky Kuriše, který tak srovnal na 1:1. I když se kluci v posledních minutách snažili strhnout vítězství na naši stranu, skončil zápas remízou.

Teď nás čeká Tempo cup a pak prázdninová pauza, která skončí 16. srpna odjezdem na soustředění.

FC Tempo B – Sokol Kolovraty 1:1 (0:1)
Branka Tempa: Kuriš.
Tempo: Marinov - Petřek, Jelínek, Fiala, Bureš, Večerník, Klajbl, Hasman, Slavíček, Kuriš, Adámek, Hlaváč.