Ml. žáci B: FC Tempo B - Bohemians Praha (Střížkov) B 3:1

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 10. 06. 2008

Úvodní nápor konečně po dlouhé době vyvrcholil v rychlý a pro nás důležitý gól. Vsítil jej ve 3. minutě Maliňák po samostatném úniku. Náš tlak pokračoval a Machulka v 5. minutě po centru Maliňáka zvýšil na 2:0. To, čeho se trenéři obávají - polevení - tentokrát nenastalo a nápor pokračoval. Soupeř naši branku prakticky neohrozil a ve 14. minutě Maliňák opět po samostatné akci dal na 3:0.

Ve druhé půli soupeř hru vyrovnal, ale skórovat se mu nedařilo. Tempáci nevyužili řadu gólových šancí. Nakonec soupeř z ojedinělé akce po nedůrazu naší obrany snížil na konečných 3:1. Ještě před tím Machulka neproměnil penaltu. Naši hráči zaslouží pochvalu za třetí výhru v řadě.

FC Tempo Praha B - Bohemians Praha (Střížkov) B 3:1 (3:0)
Branky Tempa: Maliňák 2, Machulka.
Tempo: Valenta (31. Kabát) - Malý, Vencl (51. V.Novák), Blaszczyk (31. Kostka), Geissler, Machulka, Faktor, Grznár (55. Trnka), Linhart (31. Klíma), Maliňák.