St. přípravka A: FC Tempo - SK Slavia Praha 3:3

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 06. 2008

K poslednímu utkání sezóny k nám přijela Slavia, třetí tým tabulky. Konečně jsme hráli s potřebným nasazením a důrazem, který nám chyběl v některých předešlých zápasech. V první půli jsme Slavii ve středu pole nedávali prostor, přesto si vytvořila čtyři šance a jednu proměnila v branku. Nám stačilo kopat přímý kop a Štěpánek srovnal. Trochu jsme změnili rozestavení, otupili tlak Slavie, ale ta přeci dokázala po rohu přidat druhý gól.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas otočit. První šanci druhé půle ale měl soupeř, ale Opletal bravurně zasáhl a kluky probudil. Zpřesnili jsme hru a obrovskou bojovností jsme soupeře nepouštěli do šancí. Zápas vrcholil a vyrovnali jsme díky krásné přihrávce Štěpánka a přesnému zakončení Jana Moudrého. Chyběly tři minuty do konce a Kofroň dorážkou po rohu otočil na 3:2 v náš prospěch. Bohužel jsme přestali hrát a mysleli jsme si, že už výhru udržíme.

Z nepochopitelných důvodů rozhodčí nastavoval více než minutu a se závěrečným hvizdem jsme dostali po rohu vyrovnávací gól. Musím kluky pochválit za obětavý výkon až na hranici zranění. Dokázali jsme si, že se můžeme měřit i s tým z horní poloviny tabulky. Všem hráčům děkuji.

FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 3:3 (1:2)
Branky Tempa: Štěpánek, J.Moudrý, Kofroň.
Tempo: Opletal - Heinc, Šváb, Veselý, Šmíd, Kofroň, Štěpánek, Hrstka, J.Moudrý, Stojka, Hyršl, Hlaváček, Kalina, O.Moudrý.