Ml. dorost: FC Tempo - SK Horní Měcholupy B 2:4

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 11. 06. 2008

K poslednímu zápasu jara jsme nastoupili proti soupeři, který nás na podzim rozstřílel. Hrálo se za slunečného počasí v netradičním sobotním dopoledni. Začali jsme také netradičně. Ve 13. minutě po zbytečném faulu inkasuje první žlutou kartu Nehasil a v 17. minutě vysunul Benda Hnáta a vedeme 1:0. Hraje se vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Po tanečních kreacích Přikryla a Bečváře soupeř vyrovnal na 1:1. Do konce prvního poločasu se hraje pohledný fotbal, který je narušen druhou žlutou a tím červenou pro Nehasila. Toto vyloučení se ukáže jako zlomový bod utkání.

Snažíme se držet se soupeřem krok, ale horko a jeden chybějící hráč v poli se projevují. Měcholupy se v 52. minutě ujímají vedení 1:2. Snažíme se vyrovnat, leč naše příležitosti nevyužíváme. Hosté tak do naší otevřenější obrany v 74. minutě skórují potřetí. Z rozehrání se nám však podaří snížit Francem na 2:3 a čas na vyrovnání ještě je. Naprosto nesmyslná chyba celé obrany nás sráží do - kolen 2:4.

Vzhledem k podzimnímu zápasu a odehranému druhému poločasu v deseti je výsledek příznivý. Při větší disciplinovanosti hráčů by mohl být lepší.

FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy 2:4 (1:1)
Branky Tempa: Hnat, France.
ČK: 37. Nehasil.
Tempo: Slováček - Přikryl (41. Lacina), Linhart, France, Šulc - Bečvář (75. Tročil), Balun, Benda, Sehnoutka (57. Procházka) - Hnat, Nehasil.