Postup do I.B třídy! Muži B: FC Tempo B - Modřany B 4:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 11. 06. 2008

Čtvrtou sezonu ve II. třídě a zase zde byla šance na postup. Stačilo jen vyhrát nad béčkem Modřan. Tak jsme posílili. V obraně nehradil zraněného Pavla Blümela Netu, do útoku přišel Děda a na lavici si sedli ještě Vrba a Venca Nechvíla.

A začalo se...1. minuta útok hostí po levé straně - centr a Ondra Dvořák nestačil zabránit dorážce - 0:1. Za pět minut (v 6. minutě) byl faulován při úniku Prokop, volný kop zahrál Martin Havel po zemi a Ondra Dvořák byl u míče stejně s obráncem. Těžko říci, čí noha vyrovnávala - 1:1. Ve 22. minutě začal akci pasem Jirka Nechvíla (ten v 16. minutě vystřídal zraněného Netušila). Prokop v souboji s obráncem posunul na Dedka a jeho první střela skončila na tyči... ale druhá rána už rozvlnila síť. První půle se divákům musela líbit, i když Tempo mělo zjevně svázané nohy nervozitou.

Druhý poločas začal jako ten první. Ve 48. minutě sledoval odkop Modřan Slavíček. Míč se však kutálel podél lajny příliš dlouho. Tak jej Sláva nakopl patičkou do dotírajícího útočníka Modřan. Jenže míč se odrazil do pole. Rychlý únik k zadní čáře, přihrávka pod sebe a gól - 2:2. V 61. minutě zahrával Jirka Nechvíla volný kop, centr do vápna a Krabička hlavou dává na 3:2. V 70. minutě se dostal míč k Ondrovi Dvořákovi. Ten podél levé čáry obešel čtyři bránící hráče Modřan a za půlí přihrál krásný míč křižně do běhu Jirkovi Krabičkovi. A jeho střelu k zadní tyči mohl brankář hostí krýt jen těžko - 4:2. Tak jsme vyhráli a postupujme!

FC Tempo Praha B - SK Modřany B 4:2 (2:1)
Branky Tempa: Krabička 2, Dedek, vlastní.
Tempo: Dvořák P. - Slavíček, Krabička, Netušil (16. Nechvíla J.), Dvořák O. - Paseka (85. Vrba), Havel M., Morávek, Klouda - Dedek (90. Fetr), Prokop. Připraveni: Hron, Kovář J., Černušák, Nechvíla V., Havel J., Kovář K.