Muži A: FC Tempo - FK Újezd nad Lesy 2:6

Autor: administrator <info(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 17. 06. 2008

Začátek posledního přeborového zápasu vypadal, že se Tempo chce se soutěží rozloučit důstojně a čtvrthodinu prakticky nepustilo hosty za polovinu. Žalud trefil Šrámka, pak tyč a Malíčkova dorážka mířila znovu jen do hostujícího gólmana. V 15. minutě si opět na Šrámkovi vylámal zuby Žalud. Hosté zahrozili až v 17.minutě, ale s hlavičkou Daníčka si Tala poradil. Ve 24.minutě si do uličky naběhl hostující Matoušek a to už byl Tala bezmocný - 0:1.

FC Tempo Praha - FK Újezd nad Lesy 2:6 (1:2)
Branky: 44. Dedek, 90+2. Rožánek - 43. z penalty a 88. Pichl, 24. Matoušek, 53. Škoda, 62. Kovář, 84. Časko. Rozhodčí: Záruba - Orálek, V. Novotný. ČK: 78. Havlas (Tempo). Diváků: 80.
Tempo: Tala - Komorník, Vrba, Hlavička (56. Pechar), Podroužek - Prokop, Mallíček (64. Havlas), Žalud, Beneš - Dedek, Rožánek.
Újezd n.L.: Šrámek - Daníček, Minář, Pichl, Zeman - Matoušek (68. Kohout), Časko, Kovář, (74. Otopal), Zahradník - Frýda (55. Mareš), Škoda.

Ve 34. minutě promarnil šanci na vyrovnání domácí Beneš a když Prokop ve 43. minutě nešikovně fauloval ve vápně, zvýšil na 0:2 z penalty Pichl. Za minutu se však svým střeleckým instinktem prosadil domácí hrající trenér Dedek a snížil na 1:2.

Po přestávce už hru ovládli hosté. Frýda ještě svou šanci neproměnil, ale v 53. minutě prokázal své zkušenosti Škoda a překonal Talu potřetí. V 62. minutě hosté využili přečíslení a střelou na zadní tyč zvýšil jejich vedení Kovář. Když byl v 78. minutě za hloupé oplácení vyloučen domácí Havlas, mračna nad Lhotkou se definitivně zatáhla. V 84. minutě si Talu vychutnal dalekonosným lobem Časko a v 88.minutě se po rohovém kopu ještě prosadil Pichl. V nastaveném čase udělal nad nepovedenou sezonou Tempa tečku Rožánek, když snížil na 2:6.