Muži B, příprava: SK Modřany - FC Tempo B 7:4

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 12. 08. 2008

První přípravný zápas začala Benfika dobře. Než se soupeř rozkoukal, už tu byla 6. minuta a Pokorný našel Březinu, ten centroval před branku a Morávek jen posunul doleva na Mutafova a vedli jsme 0:1. Pak, až do konce půle, bylo vidět, co musíme zlepšit. Ve 12. minutě Nechvíla nedostatečně odhlavičkoval míč a Tala byl na dorážkový lob krátký - 1:1. V 15. minutě kopali domácí přímý kop z oblouku vápna a rána prošla zdí, ještě tečovaná - 2:1. V 18. minutě sice Nechvíla zbrzdil dobrou akci, ale svým váháním zmátl všechny na hřišti. Následovala přihrávka na rozběhnutého Paseku a tomu obránci nemohli stačit - 2:2. Ve 30. minutě vhazují domácí dlouhý aut. Následuje rychlá přihrávka a Fetr to nemohl stihnout, klička Talovi a Modřany zvýšily na 3:2. Podobné chyby v obraně jsme udělali ještě ve 32., 40. a 42. minutě a půle tedy skončila 6:2 pro Modřany.

Do druhého poločasu se přeskupila sestava a maličko jsme se zlepšili. V 60. minutě chybovala obrana domácích a Klouda našel v uličce Šímu a ten snížil na 6:3. V 62. minutě obehrál dva hráče Mutafov a jeho centr hlavičkoval do branky opět Šíma - 6:4. Ale poslední slovo měly Modřany. V 78. minutě domácí hráč obešel snad čtyři hráče a jeho tečovanou střelu Tala mohl opět jen lovit míč ze sítě.

SK Modřany - FC Tempo B 7:4 (6:2)
Branky Tempa: Šíma 2, Mutafov, Paseka.
Tempo: Tala - Slavíček, Fetr, Pokorný, Nechvíla, Paseka, Černušák, Morávek, Klouda, Mutafov, Březina, Hron, Vaněk, Glanc, Šíma.