Muži B, příprava: FC Tempo B - Gordic Kačerov 2:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 15. 08. 2008

K dalšímu přípravnému zápasu jsme si pozvali mužstvo Kačerova, které podobně jako Benfika postoupilo do I.B třídy. Takže jsme měřili síly s podobně silným soupeřem. Kačerov, podobně jako my, začal trénovat na začátku srpna, a tak i zde byla podobnost.

Do utkání jsme vstoupili smolně. Než jsme se stačili rozkoukat, tak hned v 1. minutě zaútočil Kačerov a centr zprava pohodlně dopravil útočník za záda Dvořáka v brance. To však byl jen počáteční výpadek. Hrál se pěkný rychlý fotbal s několika pěknými akcemi na obou stranách. Divák se určitě nenudil a ten domácí měl navíc radost ve 45. minutě. To Morávek našel napravo běžícího Šímu, jenž zatáhl míč až skoro k brankové čáře a centroval polovysoký míč před branku. Tam již čekal Graclík a nádherně se trefil do protipohybu brankáře. Než dozněla ozvěna po vyrovnávací brance, vybojoval míč Šíma, přihrál Mutafovovi zhruba do stejných míst, kde přebíral přihravku před necelou minutou. Můťa odcentroval jen o chvilkku dřív a dorostenec Hnát jen doklepával do prázdné branky - 2:1.

Druhá půle byla stejná jako první. Stále se hrál rychlý a bojovný fotbal. Kačerov se více snažil hrát dopředu, ale tempácká obrana byla pevná. Bohužel jen do 65. minuty, kdy jsme udělali chybu a soupeř vyrovnal na konečných 2:2.

Benfika hrála asi o 150% lépe než v Modřanech. Nutno říci, že ke kvalitě utkání přispěl i soupeř a na fotbal se dalo koukat.

FC Tempo Praha B - Gordic Kačerov 2:2 (2:1)
Branky Tempa: Graclík, Hnat.
Tempo B: Dvořák P. - Slavíček, Vaněk, Ptáček, Graclík, Mutafov, Hnát, Morávek, Šíma, Nechvíla, Klouda, Hron, Benda, Hehasil, Slušný.