St. žáci A, příprava: Brtnice - FC Tempo 6:5

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 15. 08. 2008

K dalšímu přípravnému utkání na soustředění jsme nastoupili proti domácímu mužstvu z Brtnice, které nastoupilo v kombinované sestavě od starší přípravky až k dorostu. Tento fakt naši borci značně podcenili.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 1.minutě se ujímáme vedení brankou Maška. Soupeř ovšem v 8. minutě vyrovnává na 1:1. Odpovídáme v 17. minutě brankou Horna po krásné nahrávce od Dvořáka. Ve 20. minutě zbytečně fauloval Herdegen v pokutovém území a soupeř vyrovnává na 2:2. O minutu později po nedorozumění v obraně prohráváme 2:3. Ve 31.minutě soupeř opět po chybě v defenzivě zvyšuje na 4:2. Kontaktní branku do šatny dává v poslední minutě prvního poločasu Škopek a snižujeme na 3:4.

Druhá část hry se nese v podobném duchu, soupeř nakopává dlouhé balony na dorostence v útoku a ti se snaží uniknout a skorovat, což se jim poměrně daří i díky fatálním chybám v obraně a špatnému vyhodnocení dané situace. V 51. minutě vyrovnává Rudolf na 4:4, ale v 56. minutě si dává vlastní gol Kristek a opět prohráváme o jednu branku. V 67.minutě se podařilo Stejskalovi vyrovnat na 5:5. Bohužel v 69. minutě vytváří další individuální chybu Lehký a soupeř dává na vítězných 6:5.

Část hráčů si musela po týdenním soustředění sáhnout na dno svých sil a hrála i s různými zraněními, proto beru toto tréninkové utkání s rezervou. Třetí přípravné utkání sehrajeme v neděli 17.8. od 16.30 hod. na Braníku.

Brtnice - FC Tempo Praha 6:5 (4:3)
Branky Tempa: 1. Mašek, 17. Horn, 35. Škopek, 51. Rudolf, 67. Stejskal.
Tempo: Čutka - Herdegen (36. Rudolf), Kristek, Lehký, Tintěra, Stejskal, Škopek, Mašek (45. Dobš), Novák (57. Kabele), Horn, Dvořák. Připraveni: Žurav, Hájek, Čech, Bláha.