Muži B, příprava: FC Tempo B - SK Střešovice B 0:4

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 18. 08. 2008

Na horním hřišti jsme se utkali s béčkem Střešovic v předposledním z přípravných utkání. Střešovice hrály rychlý technický fotbal s množstvím narážeček. Bohužel jsme inkasovali ve 12. minutě, kdy Dvořák v brance skočil po střele z velké dálky dřív, než měl. Míč před ním ještě skočil, a tak už nemohl gólu zabránit. Ve 32. minutě se těžce zkoušená obrana Benfiky nedokázala ubránit podruhé a poločas skončil 0:2 pro hosty.

Druhý poločas vypadal jako přes kopírák. Nejdříve ve 48. minutě přišel opět rychlý útok po pravé straně. Přihrávka před branku a útočník byl vlastně jen trefen do boku a míč se odráží do branky - 0:3. Padesátá minuta a Tempo opět útočilo, ale zkažená přihrávka Kloudy znamenala rychlý kontr a zvýšení na 0:4.

Tempo se snažilo, ale soupeř byl rychlejší a donutil nás většinu utkání bránit se. Možná, že kdyby se nám podařilo sejít se ve větším počtu, mohli jsme podat kvalitnější výkon. Střídalo se hokojovým způsobem a 18 hráčů hostí přeci jenom mohlo lépe regenerovat.

FC Tempo Praha B - SK Střešovice 1911 B 0:4 (0:2)
Tempo: Dvořák P. - Slavíček, Fetr, Šíma, Paseka, Pokorný, Mutafov, Morávek, Březina, Nechvíla J., Klouda, Sležek.