Muži B, příprava: Kunice B - FC Tempo B 4:4

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 20. 08. 2008

V posledním přípravném zápase jsme se utkali na pěkném a kvalitním trávníku mirošovického hřiště s béčkem Kunic. Na rozdíl od jiných zápasů jsme začali dobře. Ve čtrté minutě udělal domácí brankář fatální chybu, když chytil do ruky dlouhou malou domů a Benfika kopala nepřímý kop. Morávek přiťukl Mutafovovi a vedli jsme 0:1. V 17. minutě s chutí hrající Můťa dostal do běhu přihrávku od Paseky a nedal brankáři šanci - 0:2. Hráli jsme dobrý fotbal s častým přenášením hry a změnami rytmu. Soupeř se smažil a zdaleka nebyl bez šancí, ale obrana hrála kompaktně.

V 52. minutě vybojoval míč Krabička a jeho přihrávka na zcela volného Mutafova znamenala naše vedení 0:3 a Můťův harttrick. V 60. nimutě (to už z hřiště opustili Nechvíla a Dvořák) se dostali hráči Kunic do velké šance, ale dvakrát situaci vyřešil Vaněk v brance až se míč dostal k vápnu a domácímu hráči se jej podařilo strou ranou dopravit do sítě - 1:3.

V 65. minutě se kopala penalta, když útočího hráče fauloval ve vápně Pokorný a Vaněk jej pak definitivně zbavil možnosti hrát - 2:3. V 70. minutě opět chyba v obraně znamenala vyrovnání na 3:3. V 82. minutě dobře atakoval obránce Šíma, vypíchl mu míč a ani on nedal brankáři šanci - 3:4 pro Tempo. Ale v 88. minutě utekl hráč Kunic po pravé straně a přihrávka před branku znamenala vyrovnání na konečných 4:4.

Sice trochu hokejový výsledek, ale s naší hrou v 1. půli musím být spokojen. Druhý poločas byl poznamenám častými změny postů jednotlivých hráčů a je vidět, že ani fyzičky není nazbyt.

Kunice B - FC Tempo Praha B 4:4 (0:2)
Branky Tempa: Mutafov 3, Šíma.
Tempo: Vaněk - Slavíček, Nechvíla, Dvořák O., Paseka - Klouda, Morávek, Paseka, Prokop - Mutafov, Šíma. Střídali: Březina, Ptáček, Krabička.