St. dorost, příprava: FC Tempo Praha - SK Modřany 4:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 28. 08. 2008

K našemu prvnímu přátelskému zápasu na domácím hřišti jsme se dostavili s počtem 17 hráčů poskládaných ze staršího i mladšího dorostu. V kabině před zápasem jsme si řekli jak a co chceme hrát. Bohužel v první půli všechno bylo jinak. Soupeř nás válcoval ze všech stran. Byl všude o krok dříve, více kombinoval, nahrával po zemi do prostoru,vyhrával hlavičkové souboje a my se na hřišti pouze hledali. První půle skončila 0:1 pro hosty a pro nás to byl milosrdný výsledek. Můžeme děkovat brankáři Petru Flaksovi a Milošovi Linhartovi, že to nebylo více. Kdo to viděl, mohl konstatovat pouze to, že jsme mohli prohrávat klidně 0:6.

O poločase v kabině byly rozebrány chyby a snad se i každý hráč zamyslel sám nad sebou. Do druhé půle jsme vstoupili celkem slušně, kdy byl rozdíl gólu rychle vymazán. Netrvalo dlouho a po chybě brankáře, který nedoskočil na míč, jsme museli opět dotahovat. Kluky to nezlomilo a začali makat o 100% více než v první půli.

Tempo hry určovali naši borci celou druhou půlku a do konce hrací doby jsme přidali další tři góly a zaslouženě vyhráli 4:2. Ukázalo se, kde a co máme zlepšovat.

FC Tempo Praha - SK Modřany 4:2 (0:1)
Branky Tempa: Hurka 2, France, Balun.
Tempo: Flaks - Linhart - Bečvář, Kvapil, Horna - Nehasil, Hlavík, Benda, France - Balun, Hurka. Střídali: Slováček, Šulc, Hnat, Lacina, Přikryl, Voltr.