Ml. dorost, příprava: ČAFC - FC Tempo Praha 1:6

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 31. 08. 2008

V posledním přípravném zápase před startem soutěže jsme zavítali na hřiště ČAFC, kde před rokem v souboji stejných týmů Tempo prohrálo ostudně 1:11. Protože navíc trenér staršího dorostu a můj asistent u dorostu mladšího Richard Klípa přišel právě z Čafky, měl zápas zvláštní punc. Nutno dodat, že tým soupeře doznal dosti změn oproti loňsku.

Úvod do zápasu nám vyšel parádně, když již ve druhé minutě rychle rozehrál míč Hlavík, dlouhým pasem poslal Franceho a ten vstřelil první branku zápasu. Dále jsme byli aktivnější a vytvářeli si příležitosti k zakončení, které však většinou postrádalo razanci a přesnost. Soupeř hrál nemastně, neslaně a kluci se tomu začali přizpůsobovat. Do poločasu jsme dali ještě jeden gól, kdy Čemus klasickým bodýlkem s pomocí soupeřovy teče trefil k tyči.

Po změně stran se toho ve hře moc nezměnilo, přišly však další branky. Postarali se o ně dvakrát France (jednou pomocí stehna a přilehlých údů), Hlavík (svíce do břevna, pak do zad brankáře a do brány) a Hnat.

Je škoda, že kluci se nesnažili hrát tak, jak jsme to cvičili na soustředění, tj. po zemi, do stran a v klidu. Do mistráku na tom ještě musíme zapracovat.

ČAFC – FC Tempo Praha 1:6 (0:2)
Branky: France 3, Čemus, Hlavík, Hnat
Tempo: Varecha – Šulc, Kvapil, Lacina, Petrák – France, Benda, Hlavík, Čemus – Hnat, Procházka. Střídali: Tročil, Maslovskyy, dále připraven: Somr.