St. dorost, příprava: Sparta Krč - FC Tempo Praha 9:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 01. 09. 2008

Na zápas se dostavilo 13 hráčů, z toho Hlavík nemohl nastoupit z důvodu zranění nohy ze sobotního zápasu mladšího dorostu. Soupeř měl na střídačce 6 náhradníků a my pouze jednoho. Zápas začal od nás celkem dobře, během deseti minut jsme mohli vést 2:0, kdy Hurka zahodil dvě vyložené šance. Pravidlo platí ...když nedáš tak dostaneš.... Během chvilky jsme prohrávali 0:1 a hra se začala obracet pro Krč. Do konce první půle jsme inkasovali ještě čtyřikrát a to v rozmezí pěti minut. Stav ukazoval 5:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět výborně, kdy se nám hned na začátku podařilo snížit na 5:2. Za chvíli proběhla hrubka ve středu hřiště a opět jsme inkasovali. Tento gól nás úplně srazil na kolena a my nebyli schopni nic vymyslet. Navíc soupeř mohl střídat vícekrát a nám docházely síly. Do konce zápasu jsme se jen po hřišti hledali a navíc jeden hledal chyby na druhém, místo aby začal u sebe. Krč zaslouženě vyhrála a skore na konci zápasu 9:2 mluví za sebe. Na klucích byla vidět i únava ze sobotního zápasu na ČAFC.

SK Sparta Krč - FC Tempo Praha 9:2 (5:0)
Branky Tempa: Přikryl, Hurka.
Tempo: Slováček - Kvapil, Bečvář, Šulc, Horna - Nehasil, Hnat, Benda, Přikryl - Balun, Hurka. Střídání: Lacina.