Muži B: FC Tempo Praha B - Junior Praha B 1:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 02. 09. 2008

Béčko se v prvním domácím zápase utkalo s rezervou Junioru a chtělo získat také první body. Bylo slunné pozdní nedělní odpoledne a nízké sluníčko svítilo do očí v první půli hráčům Tempa.

První půle začala svižně. Už v 8. minutě Klouda přihrávku od Paseky nevrátil, ale přenesl doprava na Prokopa. Ten sice míč na úrovni vápna ztratil špatnou přihrávkou, ale vybojoval jej Stoklásek přihrál Mutafovovi a ten získal pro Tempo vedení 1:0. Bohužel ve 13. minutě Turek přihrál Nechvílovi do špeku, míč se dostal před útočníka a na jeho střelu byl Flaks krátký - 1:1.

Do druhé půle nastoupil Březina místo Krabičky s cílem udržet míč více před brankou Junioru. Místy se to dařilo, ale Junior byl pozičně lepším celkem. Ale obrana Benfiky tentokrát hrála dobře. Tempo se snažilo o rychlé brejky. Škoda, že své šance nevyužil Mutafov, kterého vychytal při pokusu o střelu mezi nohy brankář Junioru. V 72. minutě střelu Dvořáka zastavila tyč a dorážku dal Graclík mimo. I poslední tyč zněla po střele Můti a Slavíček dal dorážku mimo.

Utkání bylo hlavně v první půli fotbalové. Druhá část hry vyzněla pro Junior, i když to bylo Tempo, které v této části hry mělo více šancí.

FC Tempo Praha B - Junior Praha B 1:1 (1:1)
Branka Tempa: Mutafov. Rozhodčí: Jandus - Mackovik, Slavík. ČK: Stoklásek (Tempo).
Tempo: Flaks - Slavíček, Nechvíla, Dvořák O., Pasek - Prokop (70. Graclík), Klouda (63. Pokorný), Stoklásek, Turek - Krabička (46. Březina), Mutafov. Dále připraveni: Kovář J., Kovář K., Fetr, Hozák