St. dorost: SK Třeboradice - FC Tempo Praha 5:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 07. 09. 2008

Na první mistrovské utkání bylo pozváno den před zápasem 13 hráčů, z toho do Třeboradic dorazilo pouze hráčů 9 a jeden měl 20 minut zpoždění. Na tento zápas se přijel podívat i Miloš Linhart, který týden netrénoval a je zraněn. Dorazil i jeho bratr Honza (r. 95). Oba tito hráči byli ochotni naskočit do zápasu a ani jeden se nemusí stydět za výkon a zvláště Honza, který hrál proti klukům o 5 let starším.

Zápas začal tradičně, kdy prvních deset minut jsme pěkně kombinovali a soupeř nevěděl kam dřív skočit. Po těchto minutách opět hráči přestali hrát a zbytečně ztráceli síly běháním za míčem. Do toho pan rozhodčí posuzoval neobjektivně některé zákroky a kluci to špatně nesli a soustředili se víc na řeči než na hru. Poločas byl úspěšnější pro Třeboradice, kdy vedly 3:1.

O půli jsme si v kabině řekli, co zlepšíme, ale bohužel jsme to neplnili a obrázek hry se neměnil. Soustředěnost na rozhodčího, pozdní starty na míč, neochota se vracet a vypomoct obraně atd...

Do konce zápasu zbývalo 15 minut a zbytečně se nechal za řeči vyloučit Selichar. Za dalších pět minut odkulhal Horna se zraněným svalem, který ho trápil celý zápas, ale musel ho odehrát, poněvadž nebyl kdo by ho vystřídal. V devíti se hraje špatně, a tak se na nás valil útok za útokem. Flaks v bráně čaroval a nebýt jeho, prohráváme daleko více. Ke konci zápasu byla proti nám ještě odpískána nesmyslná penalta, a tak výsledek celého zápasu byl 5:1 pro domácí tým.

SK Třeboradice - FC Tempo Praha 5:1 (3:1)
Branka Tempa: M. Linhart.
Tempo: Flaks - M. Linhart, Šulc, Selichar, Horna - Nehasil, Bečvář, Balun, Somr (26. Přikryl, 61. J.Linhart) - Hnat, Hurka.