Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C – Union Vršovice B 3:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 09. 2008

V pátek 5.9. jsme nastoupili k našemu prvnímu utkání v nové sezóně. Na domácím hřišti jsme hostili našeho již tradičního soupeře Union Vršovice. Nikdo nečekal, že zápas bude tak vyrovnaný. Obě mužstva vstoupila do utkání s velkým nasazením. Ve 4. min. vyvezl podél lajny míč David Kny, přihrál nabíhajícímu Matějovi Heřmánkovi a ten vstřelil úvodní branku. V 10. min. jsme mohli jásat podruhé, kdy opět David zahrával rohový kop. Před brankou soupeře se nejlépe zorientoval Jáchym Trajhan a vedli jsme 2:0. O čtyři minuty později se opět výborně hrajícímu Davidovi podařilo uvolnit a vyvézt míč až na polovinu soupeře. Našel lépe postaveného Jáchyma a ten využil situace a podruhé se trefil do soupeřovy branky.

Vršovičtí využili ve 36. minutě nepřehledné situace před naší brankou a Erik inkasoval. Utkání tak skončilo 3:1 pro naše barvy. Ve skvělé formě se po prázdninách vrátil Péťa Hudák, který s přehledem likvidoval veškerou soupeřovu snahu se prosadit v útoku. Za předvedený výkon si ale zaslouží pochvalu všichni kluci.

FC Tempo Praha C – SK Union Vršovice 3:1 (3:0)
Branky Tempa: 10. a 14. Trajhan, 4. Heřmánek.
Tempo: Papež - Hudák, Nedvídek, Ondrík, Cabrnoch, Kny, Trajhan, Luťcha, Palička, Granilla, Žežulka, Heřmánek, Michl.