Ml. žáci B: SC Radotín - FC Tempo Praha B 1:3

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 08. 09. 2008

První zápas soutěže jsme odehráli za velice teplého počasí na umělé trávě. V 1. půli měli domácí více ze hry a při troše štěstí mohli vést minimálně o 2 góly. Hráči Tempa se nemohli chytit a jedině Jan Moudrý rychlým pohybem zaměstnával obranu domácích. Po kopu z rohu se ujalo Tempo právě Modrým vedení 0:1, ale ne na dlouho, protože po pár minutách soupeř vyrovnal a 1. půle tedy skončila remízou.

Ve 2.půli chtěli domácí zápas rozhodnout, ale naše obrana odolala. Později po jednom útoku a centru Hrstky nádherně zavěsil hlavičkou pod břevno Kalina a skóroval na 1:2. O výsledku rozhodl za několik málo minut pěkným průnikem do vápna a nekopromisní střelou Hrstka na 1:3.

Za tohoto stavu už soupeř neměl šanci otočit výsledek. Posledních dvacet minut bylo podle našich představ. Jelikož se opravdu hrálo za velkého vedra, patří obdiv oboum mužstvům za předvedenou hru.

SC Radotín - FC Tempo Praha B 1:3 (1:1)
Branky Tempa: 10. Moudrý J., 42. Kalina, 47. Hrstka.
Tempo: Opletal - Heinc (46. Stojka), Šváb, Lazarov, Veselý, Haluska (41. Hyršl), Moudrý O. (41. Kalina), Kofroň, Hrstka, Holub (31. Štěpánek), Moudrý J.