Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK H. Měcholupy 4:0

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 09. 2008

V prvním kole jsme nastoupili na domácím hřišti proti SK Horní Měcholupy. Do soupeře jsme se nelítostně pustili ihned po začátku zápasu. První velkou šanci už v 1. minutě využil Luky Hroník po krásné přihrávce Filipa Čiháka – 1:0. Neustále jsme útočili a většinu času trávili na polovině soupeře. V 8. minutě si po faulu postavil míč Štěpán Sedlář a jeho krásná střela přes zeď jen těsně "olízla" břevno. V 15. minutě se uvolnil Martin Pytlíček, ale i jeho střelu brankář ještě chytil. Stále jsme soupeře přehrávali, ale chyběl ten pověstný kousíček. Ve 23.minutě rozehrál Luky Hroník roh. V mele před brankou se nejlépe zorientoval Viktor Kužel a zvýšil na 2:0. Tímto stavem skončil první poločas.

Do druhé půle jsme nastupovali s velkou chutí a bojovností. I nadále jsme si vytvářeli spoustu šancí. Ve 28. minutě se pokusil krásným únikem překonat brankáře Filip Čihák, ale jeho střelu brankář chytil. Ve 31. minutě se poprvé v zápase dostal ke slovu i soupeř, ale jeho jedinou šanci zlikvidoval brankář Matěj Heřmánek. Ve 38. minutě rozehrával standardu Péťa Hudák, k odraženému míči se dostal Luky Hroník a zvýšil na 3:0.

Další šanci jsme využili ve 46. minutě, kdy se s balonem prokličkoval až na soupeřovu polovinu Martin Žůrek, tam si balon převzal Martin Pytlíček a sám se řítil na brankáře, a upravil tak konečný stav na 4:0 pro naše barvy. Je nutné podotknout, že kluci hráli krásný útočný fotbal, za který by se nemuseli stydět ani starší hráči. Všichni, a to bez výjimky, si zaslouží opravdu velikou pochvalu. Připravili tak krásnou podívanou pro své rodiče a fanoušky, kteří je přišli podpořit.

FC Tempo Praha B – SK Horní Měcholupy 4:0 (2:0)
Branky: 1. a 38. Hroník, 23. Kužel, 46. Pytlíček.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Novotný, Michl, Touška, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Čihák, Kužel.