Ml. přípravka C: SK Benešov - FC Tempo Praha 4:1

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 09. 2008

První zápas Mini cupu nedopadl pro naše kluky zrovna nejlépe. Prohra 1:4 není zrovna důvodem k oslavě. Ale na obranu našich kluků je třeba říci, že stále nejsme schopni se po prázdninách sejít v plném počtu jak na trénincích tak na zápasech. Někteří spoluhráči se stále ještě nevrátili z prázdnin, a tak máme stále málo kluků na střídačce.

Zápas začal hrou na naší polovině. Našim klukům chyběla koncentrace a vzájemná souhra. Když se dostali k míči, nepřesná přihrávka zmařila snahu probojovat se na soupeřovu polovinu hřiště. Soupeř disponoval hráči oproti našim sice menšího vzrůstu, ale s o to větší mrštností a důsledností. Hráči benešovského týmu byli soustředěnější a věděli o schopnostech svých spoluhráčů a zdárně toho využili ke vstřelení dvou gólů.

Kolem 12. minuty prvního poločasu jakoby náš tým ožil. Začali více útočit, přihrávky získaly na přesnosti a do kluků vstoupil bojovný duch. Při jedné akci u soupeřovy branky za asistence Jakuba Leuna se podařilo Toníkovi Kinskému prostřelit benešovskou obranu, a zazanamenat tak náš první (bohužel v tomto zápase i jediný) gól.

Druhá polovina se začala odvíjet celkem slibně. Tak jak naši kluci končili v první půlce, tak nyní začali. Více se prali o míč a bez rozmýšlení se pouštěli do soubojů. Ale pak přesná nahrávka benešovskému útočníkovi, který hbitě utekl našim obráncům, a na našem kontě byl další inkasovaný gól.

Tato rychlá akce se Benešovu podařila ještě jednou. Pak si už naše obrana rychlého útočníka lépe hlídala a nenechala ho přiblížit se k naší brance. Všechny další snahy o převrat v brankovém rozdílu však už byly marné.

SK Benešov - FC Tempo Praha 4:1 (2:1)
Branka Tempa: Kinský.
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Fryš Artur, Hrachovský Ondřej, Leun Jakub, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin, Tříska Roman, Kinský Antonín, Vavrek Oto.