Muži B: Slovan Bohnice - FC Tempo Praha B 1:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 09. 09. 2008

Na severu Prahy v Bohnicích se Benfika nepředvedla vůbec špatně. Hrál se vyrovnaný urputný fotbal. Na začátku první půle jsme byli lepší. Až v závěru se Slovan dostával do příležitostí. Hrozil hlavně z rohů, které měl dobře zvládnuty. Ale ve 27. minutě Fetr oklamal brankáře, ale jeho střelu vykopl obránce z brankové čáry, a tak těsně před koncem poločasu udeřilo na druhé straně. Domácí kopali roh a při souboji upadl Dan Prokop tak nešťastně, že mu následná třela strefila ruku. Penalta. Sice zazvonila tyč, ale míč se odrazil do branky. V poločase tedy vedli domácí 1:0.

Do druhé půle nastoupil Slovan se zjevnou snahou pojistit vedení. To se však nedařilo, ale šance si vytvářel. Dokonce Slavíček napodobil obránce domácích a v 55. minutě i on vykopl míč z prázdné branky. Protože šel Můťa s prvním týmem, tak v útoku dostal šanci David Balun z dorostu a byl to dobrý tah. V 73. minutě Benfika zaútočila a Graclíkův centr Balun poslal do domácí branky.

Slovan Bohnice - FC Tempo Praha B 1:1 (1:0)
Branka Tempa: Balun.
Tempo: Dvořák P. - Budák, Nechvíla J., Dvořák O., Slavíček - Prokop, Klouda, Morávek (83. Nehasil), Paseka - Balun, Fetr (63. Graclík).