St. přípravka A: SK Slavia Praha - FC Tempo Praha 6:2

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 09. 2008

V prvním kole pražského přeboru jsme přijeli na Slavii. Od prvních minut si Slavia vytvořila územní převahu a zatlačila nás před branku. To vyústilo ve vstřelení prvního gólu do naší sítě po rychlém rohu, na který naši kluci nedokázali reagovat. Vstřelená branka jakoby kluky probudila. Začali jsme hrát více s balónem a několikrát vystřelili na bránu. Vyrovnávající gól visel ve vzduchu a Slavíček důrazným napadáním sebral míč stoperovi a řítil se na branku. Nájezd zakončil hokejovým blafákem a pohodlně uklidil míč do slávistické branky 1:1. Buhužel kluci opět polevili a Slavia dokázala do poločasu vstřelit ještě jednu branku a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře. Slavia nás zatlačila břed branku a dokázala nám vstřelit tři rychlé branky. Před koncem zápasu se podařilo najít přihrávkou Pecoru, ale ten se šance sám před golmanem zalekl a naboural do něho. Naštěstí se míč dostal k Hlaváčovi a ten snížil na 5:2. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího se podařilo Slavii navršit skóre na konečných 6:2.

SK Slavia Praha - FC Tempo 6:2 (2:1)
Branky Tempa: Slavířek, Hlaváč.
Tempo: Marinov, Pecora, Jelínek, Klajbl, Hlaváč, Klíma, Petřek, Bureš, Chleborád, Slavíček, Kuriš, Večerník, Adámek.