Ml. dorost: FC Tempo Praha - FC Zličín 1:3

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 11. 09. 2008

Druhé utkání jsme odehráli opět doma a naším soupeřem byl Zličín. Začali jsme opět vlažně, možná, že kluci se podvědomě šetřili, aby po úterním zápasu staršího dorostu neodpadli během první půle. První branku jsme dostali opět po chybě v obraně, kdy se Benda v těžké pozici ukopl a soupeř zavěsil. Pak se soupeři povedl rychlý brejk a bylo to 0:2. Pak jsem se dostali víc do hry, ale přestože jsme hráli hodně před vápnem soupeře, nedokázali jsme vystřelit. Přesto po akci Houšky se do zakončení natlačil France a snížil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním utkání zvrátit, ale opět jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, jako France s Hlavíkem, jejichž opakované střely trefovaly soupeře. Sice dva z nich zůstali ležet na trávníku, ale míč v bráně nebyl.

A tak přišel trest, kdy soupeř vběhl do otevřené obrany a dal třetí gól. Pak se proti nám ještě kopala penalta za nešikovný střet Bendy s útočníkem soupeře, ale střela šla mimo. V 68. minutě pak France zezadu zatáhl soupeře z dres a dostal rovnou červenou kartu, což byl prakticky konec zápasu.

FC Tempo Praha – FC Zličín 1:3 (1:2)
Branka Tempa: France.
ČK: France.
Tempo: Slováček – Lacina, Benda, Šulc, Houška (51. Voltr) – France, Hlavík, Sehnoutka, Čemus (71. Somr) – Hnat, Horn (62. Matoušek).