Ml. přípravka C: Loko Vltavín - FC Tempo Praha 0:0

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 09. 2008

Do zápasu s Loko Vltavín nastoupila naše parta bez svých stálých gólmanů. Bylo proto třeba vybrat adekvátní náhradu a to se nám, myslím, povedlo. Bylo ještě třeba nového brankáře roztrénovat a zápas mohl začít.

Od prvních minut se hra odehrávala převážně na straně soupeře. Kluci bojovali, kombinovali, ale soupeřovu obranu ne a ne překonat. Celý první poločas se hráči Loko Vltavín nedostali dále než na polovinu hřiště, kde je zastavila naše obrana a poslala míč zpět k soupeřově bráně.

I druhý poločas se odvíjel v podobném stylu jako první, jen s tím, že nám začalo pršet, a tak se kluci poprvé setkali s hrou za deštivého počasí. Umělý povrch začal klouzat a kluci se častěji ocitali na zemi. Dvakrát se k šanci tentokrát dostali i hráči Loko, ale jejich snaha narazila na hradbu naší obrany a hlavně brankáře. I my jsme měli výraznější šance, kdy se Toníkovi podařilo dostat přes soupeřovu obranu, jen je škoda, že nevyšla střelba na bránu. Šanci měl i Martin Škoda, ta však skončila v brankářových rukavicích.

Zápas tak skončil 0:0, ale po benešovském neúspěchu je to posun vzhůru a doufejme, že nám to vydrží i v pátečním utkání s Admirou.

Penaltový rozstřel sice nedopadl pro nás pozitivně, ale i to ještě vypilujem.

Slovo trenérů: Ze zápasu máme velice dobrý pocit a chlapce nelze než pochválit. Kluci se snažili plnit naše pokyny a hráli místy pohledný fotbal. Většinu zápasu jsme hráli na polovině soupeře a věříme, že se nám poctivým tréninkem podaří vylepšit koncovku a překonávání hradby těl před soupeřovou brankou. Velký dík patří Šimonovi, který při absenci našich obou brankářů skvěle zaskočil na postu gólmana.

Loko Vltavín - FC Tempo Praha 0:0
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Havlíček Jakub, Kinský Antonín, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin, Tříska Roman, Vavrek Oto.