St. dorost: FC Tempo Praha - PSK Union 0:6

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 14. 09. 2008

Do druhého mistrovského utkání jsme chtěli vstoupit lépe než v Třeboradicích, i hráčů na střídání bylo více. Hra začala celkem slušně, kdy jsme soupeřovu bránu ostřelovali. Bohužel štěstíčko nám nepřálo a žádný gól ne a ne vstřelit. Soupeř pouze nakopával balony a chtěl těžit z protiůtoků. To se mu nakonec podařilo, kdy dvákrát z těchto akcí skóroval. První půle vyzněla brankami pro PSK, hra ale tomu vůbec neodpovídala. Měli jsme vést alespoň o tři branky a zápas by vypadal úplně jinak.

Do drůhé půle jsme vstupovali s tím, že rozdíl dvou branek smažeme a přidáme nějaké další góly. Realita však byla jiná, během deseti minut jsme obdrželi třetí gól a psychika hráčů začala pracovat.

Neukázněnost, nepřesnost, netrpělivost .......věci, které nás provázely již první mistrák. Do konce hrací doby jsme obdrželi další tři branky a naše neschopnost vstřelit gól se jeví jako zlý sen. Za druhou půlku si PSK zasloužil vítězství, ale výsledek 0:6 se zdá být pro náš tým krutý.

FC Tempo Praha - PSK Union 0:6 (0:2)
Tempo: Slováček - Linhart, Lacina (53. Houška), Flaks (83. Somr), Horna - Bečvář (64. Šulc), Hnat, Sehnoutka (73. Tročil), France - Balun, Hurka.