St. žáci A: FC Tempo Praha - PSK Union Praha 10:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 15. 09. 2008

Ve druhém mistrovském utkání jsme nastoupili poprvé na domácím hřišti proti celku PSK Union. S tímto mužstvem jsme doposud ještě neprohráli a toto jsme potvrdili i tentokrát. Náš brankostroj otevřel v 7. minutě Horn po přihrávce Dvořáka. V 11. minutě zahrává Stejskal rohový kop, kdy dobře našel Kristka, který se nemýlil a zvyšuje na 2:0. Za další dvě minuty dává Hájek Maškovi, který upravuje naše vedení na 3:0. Ve 25. minutě přihrává Hájek Kristkovi a ten se nemýlí a dává na 4:0. Do poločasu se ještě během dvou minut dvakrát krásně trefil Škopek a do šaten jdeme s náskokem šesti branek.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Do druhého poločasu vstupujeme vlažně a jedno z dnes ojedinělých zaváhání obrany hned ve 36.minutě soupeř trestá a dává jedinou čestnou branku. Naše hra již nemá takový kolektivní ráz, kdy se kluci snaží, vědomi si vysokého vedení, zakončovat individuálně. Přesto dáváme ještě čtyři další branky a nespočet dalších jasných golových příležitostí nevyužíváme. Negativem dnešního utkání je svalové zranění jednoho z tahounů našeho mužstva Davida Horna. Celkový dojem z dnešního zápasu je celkem pozitivní a příští týden musíme současnou formu potvrdit na hřišti v Hostivaři. Klukům za předvedenou hru a vítězství děkuji.

FC Tempo Praha - PSK Union Praha 10:1 (6:0)
Branky Tempa: 11. a 25. Kristek, 13. a 66. Mašek, 26. a 28. Škopek, 51. a 61. Stejskal, 7. Horn, 67. Hájek.
Tempo: Žurav (36. Yusyp) - Herdegen, Kristek, Lehký, Bláha, Stejskal, Škopek, Mašek, Hájek, Horn (57. Čutka), Dvořák (47. Rudolf).