Ml. žáci A: Junior Praha B - FC Tempo Praha 1:9

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 15. 09. 2008

První dvě kola nám vyšla a jsme za to moc rádi. Pořád ale nejsme spokojeni s nekombinační hrou. Za co jsme ale hrozně rádi, že se roztřílel hráč, který i v loňském roce nám chodil pomáhat od ročníku 95, Tomáš Kocábek. Je to rozený střelec. Už v 10. min. po přihrávce Maliňáka dal na 0:1. I Maliňák se nechtěl nechat zahanbit a po přihrávce Jakuba Kostky v 17. minutě zvýšil na 0:2. Po této akci přišel moment, kdy rozhodčí neposoudil dvě a v druhé půli jednu regulérní malou domů soupeře. Následoval gól soupeře ve 24. min., kdy naše obrana usnula na růžích. Po této akci jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a naše posila z Kunratic Martin Veselý po přihrávce Jakuba Kostky zvýšil na 1:3.

Minutu po zahájení druhé půle uklidnil naše mužstvo Maliňák po rohovém kopu Machulky. Ve 40. min. vrátil gólovou nahrávku Maliňák Machulkovi a ten zkušeně zavěsil. Machulka ještě jednou skóroval opět po nahrávce Maliňáka. Poté zdolal soupeře dvěma góly Kocábek a nadělil si první hattrick sezóny. Asistovali mu Robert Novák a Alex Pyndzyn. Na konečných 1:9 zvýšil Josef Pavlát po asistenci Mariána Kabáta. Hodnocení - spokojeni s výsledkem jsme, ale s hrou nikoli. Myslím si, že máme na víc, teď teprve přijdou soupeři, se kterými se musíme poprat o vítězství.

Junior Praha B - FC Tempo Praha 1:9 (1:3)
Branky Tempa: Kocábek 3, Machulka a Maliňák 2, Veselý a Pavlát.
Tempo: Valenta - Gronych, Buryš (53. Kojan), R.Novák, Veselý, Pyndzyn, Machulka, Kostka (46. Pavlát), Kocábek, Oračko (39. Kabát), Maliňák.