St. žáci B: FC Tempo Praha B - Jižní Město Chodov 4:0

Autor: Václav Kalina <vaclav.hrosik(at)quick.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 09. 2008

Náš druhý zápas se bohužel nesl ve stejném duchu jako předchozí mistrovské utkání v Lipencích. Nepřesná koncovka nás opět trápila, neproměnění několika šancí mělo za následek poločasový výsledek 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s jediným přáním vstřelit co nejrychleji branku a uklidnit hru, což se podařilo a po brankách Vojty, Ivana a dvou gólech střídajícího Kociny jsme nakonec mužstvo Chodova zdolali 4:0. Naše hra měla mnoho nedostatků, nepřesné přihrávky a bohužel zpracování balonu dělá mnoha našim hráčům velké problémy.

Děkujeme našim borcům za bojovný výkon a zasloužené vítězství.Doufejme že do dalšího zápasu nastoupíme v plné síle a budeme hrát pořádný kombinační fotbal.

FC Tempo Praha – Jižmí Město Chodov 4:0 (0:0)
Branky: Kocábek 2, Čerkašin, Rejmiš.
Tempo: Yusyp - Kalina, Klasna (66. Fencl), Polívka, Malý, Rejmiš, Hanzlík (46. Jantol), Kristek (41. Kocábek), Pecha (16. Čerkašin), Geissler (51. Hendrich), Linhart.