Muži B: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč B 4:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 16. 09. 2008

Teplé babí léto odvál čas.... zkrátka pěkně se okosilo. Byla neděle, teď se dá říci, že pozdní odpoledne a Benfika přivítala na náhorní plošince borce z Dubče. Počasí i touha domácích získat první vítězství přinesly ze začátku rychlý fotbal.

Jako první se však radovali hosté. Ve 13. minutě přišla přihrávka do středu na nekrytého hráče a Pavel Dvořák v brance byl bezmocný. Ale dubečtí se neradovali dlouho a hned další minutu Mutafov přihrál lépe postavenému Morávkovi a ten o tyč vyrovnal na 1:1. A hned jak se Tempo po rozehrání zmocnilo míče (v 16. minutě), Nechvílův centr našel ve vápně Kloudu a ten jej hlavou zasunul za záda brankáře Dubče - 2:1.

Dál se hrál na malém hřišti rychlý a urputný fotbal. A ve 39. minutě si Dvořák v brance sice správně zakřičel "mám", ale neměl - 2:2. Ale to ještě nebyl konec. Ve 42. minutě po závaru před brankou hostů vrátil míč zpět do ohně nůžkama Budák a Graclík jej dopravil za záda brankáře potřetí - 3:2.

Do druhé půle Dubeč zvýšila úsilí nakopnout balon za obranu Tempa, ale ta se nedala. Tak přišla 69. minuta a kolmice Graclíka na Mutafova, jenž uzavřel skóre zápasu na 4:2 pro Tempo. Benfika vyhrála, dá se říci, zaslouženě a s přehledem.

FC Tempo Praha - Čechie Dubeč B 4:2 (3:2)
Branky Tempa: Morávek, Klouda, Graclík, Mutafov.
Tempo: Dvořák P. - Slavíček, Nechvíla, Dvořák O., Paseka - Budák, Šulc (78. Březina), Morávek, Klouda - Graclík (71. Prokop), Mutafov (89. Kovář Jan)