Ml. přípravka B1: SK Sparta Krč - FC Tempo Praha B 1:12

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 09. 2008

Za chladného počasí jsme vyjeli k dalšímu zápasu na hřiště soupeře. Byl to pohodový zápas. Hrálo se převážně v naší režii. Poprvé jsme se mohli radovat už ve 2. minutě, kdy David Kny vyvezl míč podél lajny a sám z úhlu trefil bránu – 1:0. Míč ještě kontroloval Martin Pytlíček. Kluci útočili a stále častěji se dostávali před soupeřovu branku. Na další gól jsme proto nečekali dlouho. Po přihrávce Martina Žůrka se trefil Štěpán Sedlář – 2:0. V 7. min. za asistence Martina Žůrka zvyšoval Martin Pytlíček – 3:0. O minutu později si Martinové role vyměnili a na gól přihrával M. Pytlíček Žurasovi - 4:0. Soupeř se snažil útočit, ale jeho snaha končila u Davida, který si vždy poradil.

Na začátku 10. min. si poprvé v zápase sáhl na míč i Erik v brance. Střelu se mu ještě podařilo zlikvidovat. Ale na konci téže minuty došlo k přečíslení a Erik inkasoval – 4:1. To kluky nevyvedlo z rovnováhy a pokračovali ve stejném nasazení jako doposud. Ve 14. min. se uvolnil Martin Žůrek, počkal si na přihrávku od Maťa Ondríka a připsal si další gól – 5:1. Do konce první půle stihl ještě Štěpán Sedlář opět za asistence Žurase zvýšil na 6:1.

Ve druhém poločase se obraz hry vůbec nezměnil. I nadále jsme útočili a soupeře k ničemu nepustili. Ve 30. min. centroval David Kny před branku, tam si míč sklepl Martin Pytlíček, přihrál nabíhajícímu Štěpánovi a ten zavěsil – 7:1. Náš brankostroj pokračoval. O minutu později si razil cestu s míčem Martin Žůrek, nahrál lépe postavenému Martinovi Pytlíčkovi a ten se nemýlil – 8:1. Za další minutu se ze zálohy vyřítil Luky Hroník a krásnou střelou zvýšil na 9:1. Ve 37. min. si "došel" pro faul Martin Granilla. Míč si postavil opět Luky Hroník a nezaváhal – 10:1. Ve 39. min. si ještě jednou v zápase sáhl na míč Erik, ale střelu zlikvidoval. Do konce zápasu už nezbývalo mnoho času, ale ani to nezabránilo Žůrasovi po přihrávce Štěpána zvýšit na 11:1. Ale ani to ještě nebylo konečné účtování. V 50. min. vybojoval u lajny míč Luky Michl, pro ten si doběhl Vašek Luťcha a neohroženě přes dva hráče pokračoval na branku. Hezkou střelou zakončil a upravil konečný účet na 12:1.

SK Sparta Krč - FC Tempo Praha B 1:12 (1:6)
Branky Tempa: 4., 16. a 30. Sedlář, 8., 14. a 49. Žůrek, 7. a 31. Pytlíček, 32. a 37. Hroník, 2. Kny, 50. Luťcha.
Tempo: Papež – Touška, Novotný, Hudák, Michl, Ondrík, Kny, Sedlář, Hroník, Pytlíček, Žůrek, Škobis, Luťcha, Granilla.