Ml. přípravka B2: ČAFC Praha B - FC Tempo Praha C 1:1

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 09. 2008

V sobotu 13.9. ráno jsme nastoupili k druhému utkání 2.třídy na hřišti ČAFC proti místnímu B týmu. Zápas pro nás nezačal dobře, soupeř byl v prvním poločase lepší. Nedařila se kombinace, obrana jako by ještě spala a jen díky skvělému Erikovi v brance jsme přežili poločas bez obdržené branky. Naši kluci si vypracovali v prvním dějství dvě šance, ale obě bohužel skončily mimo branku.

O přestávce jsme museli většině hráčů připomínat jejich povinnosti na hřišti. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hru jsme vyrovnali a hra se převážně odehrávala ve středu hřiště. Ve 35. minutě ovšem přišla povedená kombinace a po přihrávce Viktora Kužela se povedlo střelou do horní poloviny branky Honzovi Žežulkovi dostat náš tým do vedení 1:0.

To bohužel vydrželo pouze pět minut, kdy po rohu domácí vyrovnali na 1:1. Do konce zápasu se již více neudálo, a tak zápas skončil remízou. Pochvalu určitě zaslouží Fanda Hobzík, který si počínal na postu obránce, až na jedno drobné zaváhání, skvěle. Příští týden máme v této soutěži volno, proto budeme mít čas na určitých věcech zapracovat a do dalšího utkání zlepšit.

ČAFC Praha B - FC Tempo Praha C 1:1 (0:0)
Branka Tempa: Žežulka.
Tempo: Erik Papež, Fanda Hobzík, Páťa Novotný, Adam Nedvídek, Robík Palička, Zdenda Sita, Dan Šejvl, Fíla Čihák, Honza Žežulka, Viky Kužel, Milan Cabrnoch, Luky Michl, Marťas Pytlíček.