Ml. dorost: FC Tempo Praha – AFK Slavoj Podolí B 1:2

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 17. 09. 2008

Do dalšího utkání jsme nastoupili v sestavě zdecimované zraněními. Chytal Slováček, kterého trápila nemoc, druhý brankář Varecha byl na lavičce s naraženými žebry. Celou první půli jsme předváděli, jak se fotbal hrát nemá. Nedokázali jsme se pohnout, tvrdost v soubojích byla na úrovni teplého másla. Jedině díky dobře pracující obraně jsme udrželi čisté konto.

O poločase přišlo mytí bez vody, musím říct, že takhle jsem nebyl naštvaný už hodně dlouho. Do druhé půle jsme vstoupili lépe, již v 10. sekundě trefil Maslovskyy břevno. Dále jsme hráli mnohem aktivněji než v prvním dějství a vytvářeli si šance. Především Matoušek měl na noze 2 góly. Pak bohužel přišla minuta, kdy jsme nejprve inkasovali po zahraném trestném kopu a prakticky z výkopu přišlo zaváhání ve středu hřiště a bylo to 0:2.

Kluky to trochu srazilo, ale dál se snažili zápas zvrátit. Bohužel, jediný zásah si připsal Šulc v nastaveném čase, když napřáhl kousek za půlící čárou a trefil parádně pod břevno. Z celého týmu bych určitě vyzdvihl výkon Káji Sehnoutky, který byl jasně nejlepším hráčem zápasu a i v prvním poločase přes laxnost spoluhráčů bojoval ze všech sil.

FC Tempo Praha – AFK Slavoj Podolí B 1:2 (0:0)
Branka Tempa: Šulc.
Tempo: Slováček – Lacina, Kvapil, Voltr, Houška – Procházka (41. Maslovskyy), Sehnoutka (64. Varecha), Šulc, Matoušek – Somr, Čemus.