Ml. žáci A: FC Tempo Praha - ABC Braník B 2:2

Autor: Petr Kostka <konopiste(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 21. 09. 2008

Do třetího zápasu, pro nás nejdůležitějšího, jsme nastoupili s odhodláním uhrát dobrý výsledek a vyhrát. První poločas jsme tomu i začali věřit, když hned v první minutě po vysokém míči zahrál hostující obránce rukou a kopali jsme penaltu! Martin Veselý jí s jistotou proměnil – 1:0.

Dál se hra pro nás vyvíjela dobře, i když kluci neplnili pokyny trenérů, a hrál se vyrovnaný zápas. Mohli jsme vedení i zvýšit. Po faulu soupeře jsme zahrávali trestný kop, který k překvapení hostů skončil v jejich síti, ale rozhodčí nepochopitelně trestný kop označil jako nepřímý...a branka neplatila!

Druhý poločas nás soupeř kombinačně přehrával a také se dočkal vyrovnání ve 42. minutě, vyloženou šanci náš brankář vyrazil, ale na dorážku již nedosáhl. Obrana mu v tu chvíli nepomohla. V 52. minutě jsme zahrávali z úhlu po faulu na Maliňáka konečně přímý kop a po závaru před nejistě zakročujícím brankářem se míč dostal dál před volnou branku, kde ho do sítě dorazil volný Marian Kabát – 2:1. V tu chvíli jsme opět získali jistotu na své kopačky a soupeř výrazně polevil. Bohužel jsme vedení dál nepojistili třetí brankou a naopak hosté se v závěru dostali po křížné přihrávce do pokutového území, kde jejich hráče nešťastně fauloval náš obránce a tři minuty před koncem bylo z penalty vyrovnáno - 2:2.

Tento stav se už do konce, přes naší snahu dostat se do šance, nezměnil. Pro nás je v takto důležitém zápase remíza ztrátou...

FC Tempo Praha - ABC Braník B 2:2 (1:0)
Branky Tempa: 1. Veselý z penalty, 52. Kabát.
Tempo: Valenta - Gronych, Klíma, R.Novák, Veselý, Pyndzyn, Machulka, Kostka, Šafránek (17. Kabát), Buryš, Maliňák.