St. žáci A: SK Hostivař - FC Tempo Praha 0:10

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 22. 09. 2008

Ke třetímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti týmu Hostivaře. Po dlouhém zranění se na hřišti objevil Erik Čech, naopak David Horn chyběl kvůli svalovým problémům. Do utkání vstupujeme aktivně a hned v 1. minutě dává Škopek branku - 0:1. Do poločasu přidáváme ještě dvě branky v podání Rudolfa a Stejskala. Poločas tedy 3:0, sice vedeme, ale nemohu být moc spokojený. Chybělo více střelby, větší důraz v zakončení uvnitř vápna a zpřesnit přihrávky.

Do druhého poločasu jsme si vše řekli a zlepšení nastalo. Hned ve 36. minutě dává Dvořák branku a do 59. minuty dáváme ještě branky tři. Poté v rozmezí 63. a 64. minuty dáváme další tři slepené branky, a završujeme tak konečný stav zápasu na 0:10.

Videoreportáž Davida Horna z utkání ZDE

Zápas byl spíše v tréninkovém duchu, ale aspoň si kluci s chutí zastříleli a kdyby proměnili ještě některé brankové příležitosti, mohlo být gólů daleko víc.

SK Hostivař - FC Tempo Praha 0:10 (0:3)
Branky: 23. a 50. Stejskal, 59. a 63. Hájek, 1. Škopek, 16. Rudolf, 36. Dvořák, 42. Čech E., 63. Kristek, 64. Mašek.
Tempo: Žurav (46. Yusyp) - Lehký, Čech E. (51. Novák), Kristek, Bláha(66. Čutka) - Škopek, Stejskal, Mašek, Hájek - Dvořák (64. Čech R.), Rudolf(41. Herdegen).