Muži B: ČAFC Praha B - FC Tempo Praha B 1:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 23. 09. 2008

Na Čafce jsme se utkali s místním béčkem a čekali jsme na zisk bodů. Ale také jsme čekali lepší fotbal, než se nakonec v slunci i dešti hrál. Hra nic moc a to ani z jedné strany. Naše vystoupení se trochu zlepšilo ve druhé půli, kdy jsme se dostali několikrát do šance. Tu největší měl Stoklásek, který však přihrávku Mutafova nedokázal usměrnit za záda domácího gólmana. V 80. si stejní hráči vyměnili úlohy. Stoklásek na Mutafova doprava a Můťa utekl obraně a klička brankáři znamenala vedení Benfiky 0:1. Vedení jsme však neudrželi. V 88. minutě se pískla penalta za obranný zákrok Kloudy. Dvořák v brance si na míč sice sáhl, ale dostat jej před brankovou čáru se mu už nepodařilo. Takže asi spravedlivá remíza. Je to bod zvenku a v tabulce pravdy se tak béčko dostalo na nulu.

ČAFC Praha B - FC Tempo Praha B 1:1 (0:0)
Branky: 88. Fliegel z penalty - 80. Mutafov.
Tempo: Dvořák P - Paseka, Nechvíla, Krabička (61. Pekárek), Slavíček - Budák, Stoklásek, Klouda, Prokop - Kovář J. (61. Šíma), Mutafov.