St. dorost: Loko Vltavín - FC Tempo Praha 2:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 25. 09. 2008

Tento zápas měl být pro nás zápasem pro zvýšení sebedůvěry, kterou bychom potřebovali získat. Sešla se plná sestava kromě P.Flakse, který je stále zraněný, a na druhou půli mohli dorazit po zápase MD i D.France a K.Sehnoutka.

Hra byla celkem vyrovnaná a ve 27. minutě nádhernou střelou pod břevno zajistil D.Balun vedení našemu týmu. Ve 32. min. byl střídán D.Přikryl a jeho místo v útoku zaujmul D.Čemus, který hned mohl skórovat, ale jeho střelu vykopl soupeř skoro na brankové čáře. Ve 35. min přišel rychlý protiůtok a soupeř vyrovnal na 1:1.

Do druhé půle jsme si řekli co zlepšíme, bohužel nic z toho jsme neplnili. Měli jsme několik šancí, ale žádná se neujmula. Soupeř nakopával dlouhé míče a po hrubé chybě na půli hřiště prošel sám až k bráně a v 68. min. se ujal vedení. V tu chvíli jsme začali hrát více dopředu, ale nic jsme z toho nevytěžili. Soupeř začal bránit v jedenácti a špatně se procházelo na dostřel brány. Poslední šanci měl France, ale těsně minul bránu.

Je potřeba zlepšit nejen fotbalovou stránku hráčů, docházku na trénincích, ale i narušenou psychiku hráčů. Ta nás provází zápas od zápasu a neumíme si s ní poradit.

Loko Vltavín - FC Tempo Praha 2:1 (1:1)
Branka Tempa: Balun.
Tempo: Slováček - Linhart, Procházka (46. Sehnoutka), Kvapil, Horna - Tročil, Balun, Bečvář, Nehasil (46. France) - Hurka, Přikryl (32. Čemus). Připraven: Matoušek.