St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 5:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 27. 09. 2008

Ve druhém utkání jsme přivítali doma Motorlet. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Hned ve druhé minutě jsme vstřelili branku díky Adámkově důrazu před golmanem. Poté se hra vyrovnala a na další gól se čekalo až do samého závěru poločasu, kdy se opět prosadil Adámek a uzavřel poločasové skóre na 2:0.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, a tak se hrál bojovný fotbal. Až ve 39. minutě se prosadil dobře hrající Kuriš a zvýšil na 3:0. O dalších pět minut se opět prosadil Kuriš a skóroval na 4:0. Těsně před koncem zamířil přesně ještě Marinov a uzavřel skóre na konečných 5:0.

FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 5:0 (2.0)
Branky: Adámek a Kuriš 2, Marinov,
Tempo: Pecora - Adámek, Petřek, Jelínek, Bureš, Klajbl, Hasman, Slavíček, Kuriš, Hlaváč, Marinov.