St. žáci A: FC Tempo Praha - FC Zličín 5:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 28. 09. 2008

Ke druhému mistrovskému utkání na domácí půdě jsme nastoupili proti mužstvu ze Zličína. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale soupeř dobře pokrýval naše hráče. Nedůraz a špatná finální přihrávka v soupeřově pokutovém území znamenala, že jsme se střelecky prosadili až v 19. minutě brankou Stejskala. Podobný obrázek jsme viděli až do konce poločasu, kdy soupeř vycházel z dobře organizované obrany a nám se nedařilo zpřesnit hru a zvýšit důraz. Ovšem důležitým golem do šatny se opět prosadil Stejskal, a zvýšil tak na 2:0.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, kluci se snad konečně probudili, protože domácí zápasy hrajeme brzy ráno a spoustě hráčů to vyloženě vadí. Ve 39. minutě přihrává Škopek Stejskalovi a ten se opět nemýlí a přidává svou třetí branku. O čtyři minuty později dává čtvrtou branku Hájek po přihrávce Kristka a tuto šestiminutovou smrsť završuje svou čtvrtou brankou v utkání Stejskal, a zvyšuje tak na konečných 5:0.

Zbytek utkání máme ve své režii a soupeři toho již moc nedovolíme. Závěr utkání provázely emoce, soupeř neunesl prohru a relizační tým Zličína začal slovně napadat naši lavičku, abychom si vzali ty své dorostence a aby si nezapomněli občanky a podobné nesmyslné výroky na naši adresu! K tomu bych chtěl jasně sdělit našim budoucím soupeřům, že žádné dorostence nemáme, hrajeme pouze s hráči ročníku 94 a když se vám to nebude zdát, využijte prosím vašeho práva a požádejte o konfrontaci. Rádi vám vyhovíme a můžete klidně konfrontovat celé mužstvo, ale prosím neurážejte kluky svými nepodloženými výroky! Klukům děkuju a nedivím se, že i oni nesli urážky od soupeře s emocemi, protože věděli, na čí straně je pravda!

FC Tempo Praha - FC Zličín 5:0 (2:0)
Branky: 19., 35., 39. a 45. Stejskal, 43. Hájek.
Tempo: Žurav - Lehký, E.Čech, D.Kristek, Bláha (48. Herdegen), Škopek (60. Kabele), Stejskal, Mašek, Hájek, Horn (56. Rudolf), Dvořák (48. Novák). Připraven: Yusyp.