Ml. žáci A: FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 1:5

Autor: Petr Kostka <konopiste(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 29. 09. 2008

Zápas jsme zahájili drtivým náporem na soupeřovu branku a již v 9. minutě jsme vedli gólem Jindry Gronycha 1:0. Kluci konečně začali plnit pokyny trenérů a v 17. minutě to přineslo očekávané ovoce v podobě druhého gólu, který dal Tomáš Kocábek a vedli jsme 2:0. Dále jsme hráli naší kombinační hru, kdy soupeř nedokázal naše hrače důkladně pokrýt a lehce jsme se dostali do vedení 3:0. Branku střelil ve 29. minutě Fanda Vencl.

Druhý poločas byl také jasně v naší režii a ve 35. min. Martin Maliňák krásně přihrál Tomášovi Kocábkovi a ten zvýšil naše vedení už na 4:0. Tato dvojice se prosadila ještě jednou a to ve 49. min. a vedli jsme 5:0! Čtyři minuty před koncem zápasu jsme pustili soupeře do jediné šance a nechali jsme ho snížit na konečných 1:5.

Musíme kluky pochvalit za předvedenou hru a důsledný přístup k tak důležitému zápasu. A věříme, že to není poslední takto pěkně odehraný zápas. Ještě chceme poděkovat těm rodičům, kteří přispěli k tomuto výsledku výbornou atmosférou. Věříme, že v tom budou pokračovat a přidají se i ostatní. Trubky k vyzvednutí před zápasem u hlavních trubačů p. Kabáta a p. Maliňáka (případně i zaškolí).

FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 1:5 (0:3)
Branky Tempa: Kocábek 3, Gronych, Vencl.
Tempo: Valenta - Veselý, V.Novák, Klíma, Kojan (49. Šafránek), Pyndzyn, Kocábek, Kostka (44. Oračko), Vencl, Gronych, Maliňák.