St. žáci B: FC Tempo Praha B - TJ Sokol Stodůlky B 9:1

Autor: Ladislav Klasna <klasnic(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 01. 10. 2008

V neděli, za krásného počasí, jsme na domácím hřišti sehráli utkání s týmem TJ Sokol Stodůlky B. Očekávali jsme všichni, s jakým týmem to vlastně Stodůlky dorazí. Na internetu jsem se dočetl, že za tento tým hrají ročníky 95, 96 a dokonce i 97. K zápasu s námi však přijeli značně posílení o ročník 94, což se dalo předpokládat.

Utkání jsme začali ve velmi vlažném tempu. Běžela 30. vteřina zápasu a ihned po úvodní rozehrávce jsme prohrávali 0:1, to by se nám nemělo stávat. Byl jsem zvědav, jak na to kluci zareagují, protože to byla první branka, kterou jsme v soutěži inkasovali. Naštěstí to nemělo dlouhého trvání a po 15 minutách jsme se z nepříznivého vývoje oklepali. K obratu zaveleli Michal Hájek a Honza Linhart a do šaten jsme odcházeli za příjemného stavu 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že budeme pokračovat ve hře z druhé poloviny prvního poločasu a že hlavně musíme chytit úvod druhé půle a opět neinkasovat rychlou branku. Podařilo se. Soupeře jsme nepustili k vážnějšímu zakončení, naši hráči se víc a víc tlačili před branku soupeře. Díky třem brankám Honzy Linharta, dvěma Michala Hájka a po jedné Davida Kristka a Vojty Rejmiše jsme zaslouženě zvítězili 9:1. Celý tým bych chtěl pochválit nejen za vítězství, ale hlavně za předvedený výkon. I přesto, že všichni hráči týmu předvedli super hru, chtěl bych vyzdvihnout výkon Davida Kristka, Radka Geisslera, Vaška Kaliny a dále Jirku Hendricha, který mne velice příjemně překvapil. Kluci, jen tak dál.