Muži B: FC Tempo Praha B - Jižní Město Chodov 3:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 01. 10. 2008

Poslední záříjová neděle se povedla. Nevysoká brázda vyššího tlaku vzduchu se příjemně šířila do Čech a teplota vystoupila až na 19 stupňů celsia. Bylo slunečno. Na dolní hřiště nastoupila Benfika ve svých tradičních dresech i stulpnách a protí se postavili borci z Chodova.

Utkání začalo Tempo dobře. Ve 12. minutě míč do branky dopravil Prokop a Můťa si připsal asistenci. V 15. minutě to s hosty začalo vypadat již dost bledě. Mutafov kopal roh a Nechvíla se trefil - 2:0. V 18. minutě se dostal před branku soupeře Graclík, ale jeho pokus šel nad. Ve 22. minutě se dostávali do šance nervozní hosté a faul na brankáře Dvořáka rozčílil právě Nechvílu, který odstrčil soupeře a dostal červenou kartu.

Tempo dál drželo střed hřiště a snažilo se zvýšit náskok. Ve 35. minutě k tomu měl blízko Mutafov, ale jeho ránu brankář ze šibenice, byť s námahou, vytáhl. Ve 40. minutě hosté, kteří se snažili o korekci výsledku čím dál tím víc, snížili. Útok po naší levé straně jsme nedokázali zastavit a centr útočník rybičkou trefil do sítě - 2:1.

I začátek druhé půle začalo Tempo dobře. Ve 46. minutě se dostal do vápna Šíma. Byl faulován a penaltu Můťa bezpečně proměnil - 3:1. Chodovští dál útočili, ale semknutá obrana Benfiky je do větší šance nepustila. Spíš škoda dalších brejků, které jsme měli a nedokázali je proměnit.

FC Tempo Praha B - Jižní Město Chodov 3:1 (2:1)
Branky Tempa: Prokop, J.Nechvíla, Mutafov.
ČK: 22. J.Nechvíla.
Tempo: Dvořák P. - Paseka, Nechvíla J., Dvořák O., Slavíček - Klouda, Morávek, Graclík, Prokop - Šíma (80. Balun), Mutafov (87. Kovář J.). Dále připraveni: Kovář K., Vaněk, Fetr, Pekárek.