St. žáci A, Pohár PFS: FC Tempo Praha - Admira 10:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 01. 10. 2008

Nastoupili jsme na domácím hřišti v pohárovém utkání PFS proti mužstvu Admiry. Soupeř hrající přebor nastoupil s pěti hráči r.94 zbytek byli hráči r.95 a jeden r.96. Hned od záčátku jsme hráli aktivně, což nám šlo velmi dobře, protože soupeř se hned na začátku utkání dopustil tří chyb v obraně, čehož jsme dokonale využili a v rozmezí pěti minut jsme vedli 3:0. Do konce poločasu jsme přidali ještě tři další branky a o našem postupu bylo již prakticky rozhodnuto v první části hry.

Do druhého dějství jsme vstoupili vlažně a další branku jsme dali ve 49. minutě zásluhou Horna, následovala série dalších dvou branek v podání Škopka a Stejskala. Závěrečnou tečku za utkáním učinil v 70. minutě Mašek, a pečetil tak na konečných 10:0. Druhý poločas toho už tolik fotbalového z naší strany nepřinesl, kluci pod dojmem vysokého vedení polevili a hráli příliš individuálně a snažili se zakončovat bez kombinace.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Za zmínku ještě stojí Stejskalova střelecká bilance, kdy ve dvou utkáních vstřelil osm branek. Závěrem lze konstatovat,že se víceméně odehrálo tréninkové utkání a soupeře jsme přehráli, k čemuž určitě přispěla i naše fyzická vyspělost a převaha, i když soupeř sympaticky bojoval do posledního hvizdu rozhodčího a snažil se vstřelit čestnou branku. Výsledek je milosrdný, protože naši borci se dnes nevídaně nechali vystavovat do ofsajdu, kterých bylo snad dvacet.

FC Tempo Praha - FK Admira Praha 10:0 (6:0)
Branky: 23., 25., 29. a 59. Stejskal, 4. a 6. Hájek, 9. a 49. Horn, 53. Škopek, 70. Mašek.
Tempo: Švejda (36. Yusyp) - Lehký, E.Čech, Kristek, Bláha (45. Herdegen), Stejskal, Škopek (55. Kabele), Mašek, Dvořák, Horn, Hájek (45. Rudolf).