Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - ČAFC Praha 0:1

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 10. 2008

Páteční zápas s ČAFC byl podíváním pro všechny fanoušky fotbalu. Byla to dynamická hra, plná přihrávek a gólových šancí. Hra začala velmi vyrovnaně. Na obou mužstvech bylo vidět, že nechtějí prohrát. Po několika minutách na hřišti začala být hra pro nás zajímavější, kluci tlačili soupeře na jeho území a jen občas ho nechali vzdálit se s míčem dál než za dělící čáru. Na klucích bylo vidět, že časté zápasy jim nejsou rozhodně na škodu. Bylo vidět hodně přihrávek a pokusů vstřelit soupeři gól. Bohužel žádný z pokusů nevyšel. Takže jako již v předešlém zápase skončila první polovina nerozhodně 0:0.

Začátek druhého poločasu bychom raději vymazali, protože již v první minutě sebral soupeřův útočník míč a utekl našim obráncům přes celé hřiště až k naší bráně, kde se mu podařilo překonat našeho brankáře a vstřelit nám gól. Našim klukům tato akce vzala chuť do hry, ale díky motivaci od trenéra ji znovu našli a už nenechali soupeře vydechnout. Soustředili se na soupeřově polovině a přihrávali si a stříleli. Jediné co chybělo k dokonalosti byla vstřelená branka.

Bohužel z 8 šancí se nepodařila vstřelit ani jedna branka. Takže když zazněl hvizd píšťalky, byl stav 0:1 pro hosty. Co se penaltového střílení týká, tak tady není opět co vytknout, kluci se naučili pěkně střílet. Jasná výhra 9:5 hovoří za vše!!!!

Slovo trenérů: Kdo se přišel podívat na toto utkání, nebyl určitě zklamaný. Obě mužstva předváděla bojovný fotbal. Naši kluci si vytvořili spoustu šancí, ale nepodařilo se nám ani jednu zužitkovat. Po změně stran soupeř vyměnil brankáře a nový rychlý útočník začal zle zatápět naší obraně. Tempáci ovšem nesložili zbraně a snažili se s výsledkem něco udělat. Šancí bylo moc, kopali jsme i jednu penaltu, ale branka soupeře pro nás byla opět zakletá. Celý tým dnes chválíme za bezvadný přístup k zápasu. Jen tak dál chlapci!!!

FC Tempo Praha - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
Tempo: Bouma Šimon, Fryš Artur, Havlíček Jakub, Holý František, Hrachovský Ondřej, Kinský Antonín, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Martínek David, Matys Martin, Škoda Martin, Vavrek Oto.