Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy B 3:0

Autor: Petr Kostka <konopiste(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 05. 10. 2008

Zápas jsme zahájili opět naším již typickým náporem, který našeho soupeře zatlačil a ten musel pouze bránit. V 16. minutě Kocábek po přihrávce Veselého prudkou střelou z hranice velkého vápna vstřelil první branku - 1:0. Náš tlak pokračoval a za dvě minuty Maliňák přihrál Gronychovi a bylo to 2:0. Třetí branku přidal ve 27. minutě Pyndzyn, přihrával Gronych 3:0.

Do druhého poločasu soupeř nastoupil posílen o čtyři hráče svého "A" mužstva. Na hřišti se to výrazně neprojevilo, hra se částečně vyrovnala, ale naši kluci měli další možnosti zvýšit své vedení. Celý druhý poločas hráli kluci podle trenérů velmi dobře a i když nepadla žádná další branka, předvedli pěknou dynamickou a takticky vedenou hru.

Vážení rodiče, i když jste předem věděli o informační schůzce a hlavně možnosti podpoření vašich kluků při zápase, tak se vás zúčastnilo opravdu málo. Doufáme, že na příštím zápase se váš počet zvýší a fandit budeme ještě víc než dnes. Proto děkujeme zúčastněným rodičům/fanouškům: p. Maliňákovi, p. Kabátovi, p.Šafránkovi, panu a paní Novákovým, paní Veselé, celé rodině Gronychovým a paní Novákové!

FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy B 3:0 (3:0)
Branky: Kocábek, Gronych, Pyndzyn.
Tempo: Valenta - Veselý, V.Novák, R.Novák, Moudrý (52. Oračko), Pyndzyn, Šafránek (31. Hrstka), Kostka, Kocábek, Gronych, Maliňák.