St. žáci A: FSC Libuš B - FC Tempo Praha 0:3

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 06. 10. 2008

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v malém derby proti mužstvu Libuše B, momentálně poslednímu celku naší tabulky. Do utkání jsme vstoupili po tom, co již známí fanoušci Libuše po našich hráčích při rozcvičení házeli plechovky od piva a častovali je velice nechutnými nadávkami. Bohužel toto skandování se neslo po celý první poločas a na kluky to určitě dolehlo. Nehráli jsme dobře, nedařila se kombinace a střelecky nám první poločas rovněž nevyšel, ačkoli Škopek a Hájek měli nejméně pět jasných golových příležitostí. Dále jsme se přizpůsobili hře soupeře a hráli nedůrazně, proto taky skončil první poločas bez branek.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Do druhé části hry jsme se vrhli mnohem aktivněji a jistě nám pomohlo, že super fanoušky to přestalo bavit a odešli, což se pozitivně projevilo na naši další hře. Ve 42. minutě se konečně trefil Horn a když o čtyři minuty později přidal další branku Hájek, tak z nás definitivně spadla nervozita, i když nepřesnosti pokračovaly. V 69. minutě pečetil naše vítězství Horn a uzavřel celkový účet záapsu na 0:3. Vzhledem tomu, co zde všechno proběhlo a celkovému průběhu utkání, můžeme být spokojeni se třemi body. Nyní musíme ihned na tento matný výkon rychle zapomenout a důkladně se připravit na jedno z nejdůležitějších utkání podzimu proti Motorletu C, protože pokud by se měl opakovat dnešní výkon, tak určitě nemůžeme uspět!

FSC Libuš B - FC Tempo Praha 0:3 (0:0)
Branky: 42. a 69. Horn, 46. Hájek.
Tempo: Žurav - Herdegen, Kristek, Lehký, Bláha, Stejskal, Škopek (61. Novák), Mašek, Dvořák (61. R.Čech), Horn, Hájek. Připraven: Čutka.