St. dorost: Gordic Kačerov B - FC Tempo Praha 2:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 06. 10. 2008

Zápas dvou týmů ze spodku tabulky měl rozhodnout, kdo po tomto zápase povyskočí výše. Bohužel se to povedlo Kačerovu a to díky naší neschopnosti střílet branky. 65 minut jsme hráli na soupeřově půlce a obstřelovali nebo netrefovali bránu.

V první půli soupeř vystřelil na bránu pouze jedinkrát a to z trestného kopu. Tato jediná střela znamenala gól, když náš brankář ji propustil mezi nohama. Je škoda, že France měl při dvou nádherných střelách smůlu, protože jedna skončila na břevně a ta druhá na tyči. Po celou dobu byla hra v naší režii, ale první poločas byl gólově zúročen jen domácími.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jako do začátku zápasu, ale potřebovalo to trošku pozměnit, a tak po 15 minutách střídal na hrotu Čemus Hnata, který odehrál celý zápas dopoledne za MD a tato volba se ukázala jako dobrá, protože prvně jmenovaný vstřelil vyrovnávací branku. Hra se neměnila a my stále útočili, ale bez výsledku.

Chybělo asi dvacet minut do konce hrací doby a naši dva stopeři si moc nerozuměli a protihráč toho využil a podruhé prostřelil golmana mezi nohama - 2:1. Po chvilce po pěkné akci skoroval z levé strany Balun, bohužel pro ofsajd nebyl regulerní gol uznán. Tím byl zápas ukončen, soupeř z minima vytěžil maximum.

V tomto zápase musím vyzdvihnout Franceho a Sehnoutku, kteří odvedli výborný výkon, i když měli jeden zápas v nohách. Ze SD se opět ukázal ve výborné formě Balun. Kdybych měl zhodnotit zápas, tak hra se začíná pomalu zlepšovat, ale produktivita zaostává za očekáváním. V dalším zápase nás čeká soupeř z první poloviny tabulky, a tak nás snad potká trochu toho fotbalového štěstíčka.

Gordic Kačerov B - FC Tempo Praha 2:1 (1:0)
Branka Tempa: Čemus.
Tempo: Slováček - Linhart, Šulc, Kvapil, Bečvář (81. Petrák) - Benda (46. Čemus), Balun, Sehnoutka (89. Matoušek), France - Hurka, Hnat (54. Houška). Připraven: Přikryl.