Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C – Sportovní JM 8:0

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 10. 2008

V pátek 3.10. na naše hřiště dorazili hráči Jižního Města. Tento tým budil respekt svými předešlými výsledky a postavením v tabulce. Realita na hřišti ovšem byla jednoznačná pro náš tým. Soupeře jsme od začátku zatlačili na jeho polovině a sázeli jednu branku za druhou. V poločase jsme vedli 5:0 a zápas se proměnil v naši exhibici.

Ve druhém poločase pokračoval náš tlak a šance střídala šanci. Kluci kombinovali, stříleli a bavili fanoušky Tempa krásným fotbalem. Konečné skóre se zastavilo na 8:0 pro Tempo. Erik v brance se poprvé zapotil až při závěrečném penaltovém rozstřelu. Klukům nutno poděkovat za předvedený fotbalový koncert.

FC Tempo Praha C – Sportovní JM 8:0 (5:0)
Branky: 5. a 28. Žůrek, 8. a 15. Hroník, 19. a 22. Pytlíček, 27. Kny, 43. Šejvl.
Tempo: Papež - Novotný, Hudák, Hobzík, Kny, Pytlíček, Hroník, Luťcha, Ondrík, Žůrek, Šejvl, Dmitriev, Granilla.