Muži B: SK Hostivař - FC Tempo Praha B 1:0

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 08. 10. 2008

V Hostivaři bylo slunečno a větrno. A vítr jako by rozfoukal všechnu snahu. Tedy snahu ne, ale její účinek. Hráli jsme špatně. Všichni se sice snažili, ale hře chyběla jiskra, nápad, moment překvapení, přihrávka, narážečka, střela. Ve dvanácté minutě domácí centrovali. Na penaltě se míč odrazil k volnému útočníkovi na hranici vápna a jeho střela do šibenice znamenala vedení Hostivařských. Tempo vystřelilo v 1. půli na branku snad jenom jednou.

Ve druhé půlce jsem sice stříleli častěji, ale žádné zakončení v síti neskončilo. Tak jsme prohráli 0:1 se soupeřem, se kterým se asi dal uhrát přijatelnější výsledek.

SK Hostivař - FC Tempo Praha B 1:0 (1:0)
Tempo: Dvořák P. - Paseka, Pekárek, Dvořák O. (72. Fetr), Slavíček - Klouda, Morávek, Graclík, Prokop (60. Kovář. J) - Mutafov, Šíma (67. Vaněk). Dále připraveni: Hron, Havel J., Hozák.